Wyciek centralnego ogrzewania Sudecka 103a

W związku z poważnym wyciekiem na sieci CO w bramie Sudecka 103a w dniu 09.01.2015 w godzinach przedpołudniowych zostanie wyłączone ogrzewanie w budynku o nr 103a/103b na czas naprawy. W instalacji zostanie zamontowane odcięcie wpływu oraz odpływu w postaci zaworów kulowych. Wykonawcą prac będą pracownicy firmy City Service Grupa Techniczna.


Aktualizacja: 09.01.2015 r. godzina 23:15
Jak się okazało woda została „zrzucona” z całego kwartału [Sztabowa, Sudecka, Pocztowa, Wiśniowa] bardzo mocno zastanawiam się czy było to faktycznie konieczne?

Jak się dowiedziałem od dyspozytora Fortum [tel. zgłoszeniowy 993] po rozpoczęciu zlewania wody z sieci CO pracownicy firmy City Service zorientowali się że w budynku jest zawór odcinający budynek, kto teraz poniesie koszty związane z pracą!?

Po uzupełnieniu „zładu” około godziny 20:30 została uruchomiona pompa która dostarczyła do mieszkań ciepło.

Do tematu na pewno wrócimy!

Zachęcam do wpisywania komentarzy na dole strony.

2 replies
  1. Elżbieta G. says:

    To, że nie było konieczne, a wręcz było niewskazane, zrzucanie wody ze wszystkich wymienionych wspólnot to raczej oczywiste. A to, ze firma usuwająca awarię zatrudnia dyletantów, to wydaje mi się równie oczywiste, że tylko i wyłącznie ona powinna ponieść koszty ich dyletanckiej pracy.

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz