Sprzątnięcie osłony śmietnikowej!

Kolejny raz interweniuje Pani Kamila w sprawie uprzątnięcia osłony śmietnikowej, niestety firma HJW milczy! Oto korespondencja w tej sprawie:

„Pani Ewo,
żądam natychmiastowego kontaktu z firmą odpowiedzialną za sprzątanie osłony śmietnikowej. Wynosząc śmieci z trudem powstrzymać można wymioty. Z każdym dniem jest coraz gorzej – śmietnik zamienił się w publiczną toaletę.

Jeśli będzie Pani kontaktować się z firmą przez e-mail – proszę umieścić mnie w kopii, jeśli korespondencyjnie – proszę także do mnie wysłać kopię (może być skan) pisma.

To jest sprawa niecierpiąca zwłoki, szczególnie, że tyle już razy proszę grzecznie o jej rozwiązanie i jak dotąd HJW nie podjęło w tym temacie żadnej skutecznej akcji.

Jeśli w poniedziałek jest Pani zbyt zajęta, by się skontaktować z firmą, proszę o numer telefonu oraz adres do jej szefostwa. Załatwię to sama, chociaż to HJW bierze od nas za to pieniądze i powinno się tym zająć.

Proszę wybaczyć szorstki ton, ale moja cierpliwość się skończyła i nie mam już wyrozumiałości dla spotkań sprawozdawczych czy innych zatrudnień HJW, skoro HJW nie ma zrozumienia dla naszej sprawy.

Proszę traktować tę sprawę jako priorytetową!

Pozdrawiam
Kamila.”

Ciekawe jak HJW odniesie się do tej korespondencji.
Oczywiście poinformujemy Państwa.


Aktualizacja z 31.03.2015

Coś się ruszyło, czekamy dalej na efekty

 

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz