Nieprzyjemne ale niestety prawdziwe!

Wszyscy obserwujemy ale niestety nic z tym nie robimy, prawie wszyscy!
Dziś do naszej redakcji przyszedł e-mail od Pani Kamili w którym poruszony został bardzo śmierdzący oraz niebezpieczny temat! Odchody ludzkie w zabudowie śmietnikowej!

Z korespondencji wynika, że od ponad 3 miesięcy Pani Kamila monituje w tej sprawie do swojego administratora firmę HJW z ulicy Hallera we Wrocławiu, która z kolei monituje w tej sprawie w firmie sprzątającej, tu niestety nie wiemy jaka to firma z prośbą o posprzątanie i zdezynfekowanie obiektu!!! Niestety jak wszyscy dobrze wiemy, widzimy i czujemy nic w temacie się nie robi w związku z tym zmuszeni jesteśmy w tej sprawie wysłać zgłoszenie do Sanepidu, zobaczymy jakie stanowisko będzie miała ta instytucja.

 

A na marginesie proponujemy pewne rozwiązanie.
Proponujemy zamontować zamek na elektromagnes tzw. Czytnik zbliżeniowy kluczy elektronicznych. W kosztach zabudowy wzięły udział wspólnoty Sudecka 103b, Pocztowa 4/6, 8/10 oraz Sztabowa 87 w tej sytuacji koszt montażu kluczy elektronicznych mogłyby partycypować wspólnoty Sudecka 103a/103/105, Sztabowa 85, koszty byłyby nie wielkie, a efekty mogłyby być widoczne! Co Państwo myślicie o takim rozwiązaniu?

rfid
Klucz elektroniczny.
Źródło: www.laskomex.com.pl

1 reply
  1. Renata says:

    Problem zanieczyszczeń wynika z penetracji naszego terenu przez tabuny meneli którzy czują się bezkarnie oraz niestety grupy obcych starszych osób ktre pod płaszczykiem karmienia ptaków zostawiają różne zanieczyszczenia.Co pomoże klucz elektroniczny kiedy nikt nie stosuje zwykłego i pomieszczenie jest stale otwarte?Można zastosować mechanizm samozamykający połączony z zamianą ruchomych klamek na nieruchome gałki.

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz